• Eesti
 • English

Meist

Ajalooline terrass vanalinna südames

MEIST

Söögikoha eriline asukoht ja atmosfäär on vägagi sobilikud ürituste korraldamiseks. Saab broneerida väiksemaid kokkusaamisi või broneerida kogu restoran, mis mahutab kuni 50 inimest. Võib vaid ette kujutada, kui romantiliseks muutub selline vanalinna ajalooline koht detsembris! Lumised tänavad, tänavalaternate valgus, küünlad õues ja sees, meeldiv muusika ja teenindus, maitsvad toidud - kõik, mida ootad ühelt meeldivalt restorani külastuselt.

Restorani peamenüüst leiab Pärnu kohafilee, gurmeeburgeri, hõrgu veisepõse ja klassikalise Viini shnitsli kõrval ka kaheksajala ja sinimerekarbid. Tanel Ojavere sõnul on soov pakkuda mitte väga pikka menüüd, aga siiski sellist, millest kliendid leiavad alati midagi oma soovidele vastavat. Lisaks magustoidud ja hoolikalt valitud joogimenüü.

Jõuluajale mõeldes leiab traditsiooniliste jõulusöökide kõrval ka linnumaksa pate`karamelliseeritud kreeka pähklitega ja röstitud pardi koiva confit-i. Pidulikuma lõuna- või õhtusöögi lõpetuseks suussulav tumeda shokolaadi fondant laimi sorbeega või kaneeline ahjuõunakook vaniljekastmes.

Pika Jala Restoran pakub  meeldivat teenindust ja mõnusat atmosfääri igaks sündmuseks.

Teie arvamus on meile oluline!

Kontakt

  Nimi

  E-mail

  Sõnum   

  A&T PRISCE OÜ
  Pikk jalg 16
  Tallinn, 10130
  +372 648 1428
  info@pikajalaresto.ee